Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniesz nam na spotkanie, znów
przytulimy Cię do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....Tymczasem odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Rafale, kolejna smutna niedziela bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc synku...[*]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
pamiętam...
[♥]
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
"Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....\"
Jaśniutkie światełko pamięci ((*)).
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne szczęście, wieczną radość daj Im dobry Boże - nie pytaj dlaczego -
Oni byli warci tego....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejny piąty okrutny,Rafałku kochany,moje smutne światełko w tym smutnym
dniu..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niedzielne Światełko pamięci aniołeczki... smutno bez was ..:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu.
Bóg obiecał siłę na każdy dzień.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania...
[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
DLA TYCH
CO PRZED NAMI W NIEZNANE
SZLI
NIECH OD NAS ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI SIĘ TLI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okrutna tęsknota, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości
Ukochanego Serca...Aniołki Nasze
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.