Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy się [*]
Zgłoś SPAM
mama
Zgasło światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łez.Synku..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego światełko pamięci zapalam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć..:"(!.. Aniołeczki smutno bez Was :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak dalekie światło latarni morskiej jest ratunkiem dla rozbitków, tak
nadzieja na spotkanie podtrzymuje nasze trwanie pomimo bólu, rozpaczy i
tęsknoty...pamiętamy Aniołki gdziekolwiek jesteśmy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Tęsknota boli, tęsknota zabija dzień po dniu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na
przyszłość...I nie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy
bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W to smutne święto,Rafałku Kochany....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Biała róża... A na każdym jej płatku ...jedno pożegnanie To co w sercu
najbliższych na zawsze zostanie... ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co
odeszli Wspomnienia nie pozwalają nigdy zapomnieć.Światełko
pamięci(((***)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, najsmutniejsze jest
wlasne serce, gdy cichutko woła.... WRÓĆ....RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
A gdy juz przyjdzie pora
Ty właśnie drzwi otworzysz
Mamie i Ojcu Twemu
Każdemu mówiąc "ZOSTAŃ"
Bo tu już nie ma cierpień
Łez, smutku ani ROZSTAŃ.
Zgłoś SPAM
Monika i Wojtek
...światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną i
dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas
minął...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.