Dlaczego czujemy wciąż smutek? i ból w sercu nie chce ustąpić? Dlatego że
tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Cię zastąpić.Z pamięcią zapalam
światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Ciebie RAFAŁKU.. ♥…((*)).
Zgłoś SPAM
Odpoczywaj w Pokoju[*]
Nie zdołam pogodzić się z tym że Ciebie już nie ma,dla Ciebie Rafałku[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
To jest chwila, to sekunda i już nie ma Twego ciepła,
Twoich słów i Twego cienia.
To takie smutne i tak bardzo boli,
dlaczego odchodzą tak bardzo kochane osoby…
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Wiosenne swiatełko,Rafałku...bardzo smutne....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz
miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dziękuję za ten piękny znicz dla Magdzi... Mamo Rafała
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Już wieczorne, chociaż w pierwszy dzień kolejnej wiosny swiatełko pełne
najtkliwszych wspomnień o Was, kochane dzieci...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Przez załzawione oczy
patrzymy na wasze zdjęcia
łzy wiszące na rzęsach
cicho drżą z rozpaczy,
wygasłe szczęście.♥```
Zgłoś SPAM
mama
JESTEŚ...choć Cię nie ma....JESTEŚ...jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚ....Synku (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadzieji płomień.Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem...Czas straci wtedy znaczenie.Śpij spokojnie
Rafałku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać
wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.