Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Istnieje taka cisza,której nikt nie potrafi zakłócić.Jest taki odwieczny
spokój,który można ocalić nosząc go w swym sercu.To pamięć po tych co na
zawsze odeszli....Ale wciąż żyjesz w sercach wielu(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruta
NIEDZIELNE SWIATEŁKO Z MODLITWA... ((†))...RAFAŁKU...♥…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•°*”~..°*”~...Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy
.•°*”~..°*”~...
Zgłoś SPAM
mama
Zgasło Światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy Synku.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama
Synku Kochany,kolejna smutna wiosna bez Ciebie.Modlitwa i światełko zostawiam.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy.. ♥ ..Aniołeczki tęsknota jest okropna.. ♥ !
Zgłoś SPAM
mama .śp. Łukasza Młot ....
PODARUJ KROPELKE NADZIEJI
TYM KTÓRZY NA NIĄ CZEKAJĄ
SPRAW BY PRZEZ ŁZY SIĘ
UŚMIECHALI CI,KÓRZY CIEBIE JUŻ NIE MAJĄ (*)
ŻYCIE RADOŚĆ,SZCZĘŚCIE,ŁZY.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu
zawsze taka sama....Odpoczywaj w pokoju wiecznym Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy w tęsknocie o sercu nam bliskim, wspominamy o Kimś kto Był i Jest
dla nas wszystkim...pozostał wspomnień czar Aniołki...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
.•°*”~..°*”~...NIECH
PŁONIE..இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I przyszła wiosna, złocą się promyki słońca, wszystko budzi się...bez
Was...a nam nawet ptaszek radośnie nie śpiewa... ❤ ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.