Wznieś Go Aniele ponad ziemski kraj.Tu chwilka- tam wieczność Tu boleść tam
Raj.Modlitwa i światełko w kolejny smutny miesiąc Synku...((********))
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
•*´¯`✿ ♥.... Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać
wspomnienia ,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia ....
¸¸.•*´¯`✿ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze serca zranione tęsknotą są przepełnione...tak bardzo nam Was
brakuje...choć jeden znak, że dobrze Wam Tam i że czekacie....
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedyś szczęście było blisko,kiedyś śmiał się cały świat.Teraz mamy
smutną codzienność,całe szczęście rozwiał wiatr.W smutną niedziele
zapalam światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światelko pamieci
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz
wciąż jest w nas smutek i tęsknota...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Różne są w życiu" pory roku":jeśli czujesz akurat, że
zbliża się zima, chciałbym abyś wiedział, że nie jest to pora ostatnia, bo
ostatnia porą Twego życia będzie wiosna: wiosna zmartwychwstania."JPII
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Ciężko pozbierać myśli, które bezsilność rozrzuca.
Ciężko powstrzymać płacz, co wstrzymuje dech nam w płucach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dopóki pamiętamy o Nich, Oni są w nas...nawet w tych szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.....
Zgłoś SPAM
RODZICE
Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza,
Posępny grobu cień;
Serce się jeszcze zrywa i rozpacza
Szukając jasnych tchnień; A.Asnyk Modlitwa i światełko naszej miłości dla
Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie...skrawek muru,tablica,kwiaty
ogień...znam Twój uśmiech,głos,spojrzenie.W oczach łzy,w sercu ból,w
około pustka,milczenie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,cieplutkie światełka w tą ważną sobotę...zostawiam modlitwę...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.