Wszystko Cię przypomina,jesteś wszędzie,tyle miejsc z Tobą
związanych...Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słów tak mało, myśli wiele...nasze życie? myśli krążą wciąż wśród
Was, Wasze oczy są w naszym niebie, w naszych sercach ciągle Jesteście...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Matko kochana, Twój ból nie ustaje. Wiedz, że mnie również serce się
kraje. Lecz widać tak być już musiało, że teraz osobno, choć wcześniej
jedno ciało."
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a łzy wciąż płyną i dni tak okropnie puste bez Was Nasze Dzieci Kochane
...
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Rafałku kochany,pamiętamy..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU ;MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA ,CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY; ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI,MODLITWE ZOSTAWIAM ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿPoniedziałkowe światełko
pamięci dla Ciebie ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Chcę Ci szepnąć na dobranoc,że dziękuję Ci za wszystko,bo choć dzielą
nas dwa światy to w tej chwili jesteś blisko.Światełko połączone z
modlitwą dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Racz wiekuiste dać odpoczywanie Naszym Aniołkom najłaskawszy Panie, a
światłość wiekuista niechaj Im przyświeca, niech oglądają Twe
najświętsze lica...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ból fizyczny ma w sobie to dobro, że jeśli przekroczy pewną granicę,
zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa,
jednak ciągle żyjemy.
/Paulo Coelho/
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..RAFAŁKU...;Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i
tęsknota;
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko mojej smutnej pamięci,Rafałku kochany,w ten kolejny okrutny
piąty...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Czas tych ran nie leczy,one na zawsze pozostają, bo Śmierć bliskich nam i
kochanych osób ,jest wyryta w sercu,jest w pewnym sensie Śmiercią nas
samych...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a kiedy przyjdzie czas, będziemy Tam wszyscy razem, by przypomnieć Wam
nasze dzieci, jak bardzo wciąż Was kochamy ... [*][*][*] ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.