Nawet mnie nie pożegnałeś,
odeszłeś...
Moje serce poszło z Tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ.
Zgłoś SPAM
tato
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Mariusza
Smutek jest osobliwą i szczególną sprawą,w jego obliczu jesteśmy tacy
bezradni.Jest niczym okno,które samo się otwiera.W pokoju robi się zimno,a my
możemy się tylko trząść.Arthur Golden.
Zgłoś SPAM
Siostra
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za morze łez, za wielką górę smutku, skąd się nie wraca, los zabrał nam
Was, tak bez litości, jak w złym śnie...została nam tylko miłość i
tęsknota...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Rafałku, a Twojej Mamie bardzo dziękuję
za wsparcie wczoraj, w dniu tej smutnej rocznicy.
Zgłoś SPAM
mama
KIEDYŚ BYŁEŚ DLA MNIE SIŁĄ...NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CIĘ STRACĘ. TERAZ
STAJĘ NAD TWYM GROBEM .ZAPALAM ZNICZE I WCIĄŻ PŁACZĘ. TĘSKNIĘ SYNKU (**)
(**)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za oknem pada deszcz na twarzy odbicie łez za oknem wiatr rozwiewa marzenia na
twarzy deszcze przelewa wspomnienia…Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata
co mijają, Dobrych wspomnień czas nie skradnie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥ Światełka za dwa dni aniołeczki
♥!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Deszczowe, smutne, środowe światełko pamięci dla Ciebie Rafale ... [*][*][*]
...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci,którzy żyją nadzieją,♥♥♥widzą dalej.♥♥Ci,co żyją
miłością,♥♥♥widzą głębiej♥♥Ci,co żyją wiarą,♥♥♥widzą
wszystko w innym świetle.♥♥♥Zapalamy znicz na wszystkie dni naszej
nieobecności.Pamiętamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tęsknota, ból, cierpienie.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
JAKIE SMUTNE ,SZARE SĄ DNI BEZ WAS-ŚWIATEŁKO,MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE KOCHANY
RAFAŁKU
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie- pamiętaj o
Aniołkach Naszych- my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota i wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...tak wiele
znaczenia mają, dlatego do końca trwają...
Zgłoś SPAM
Mama Mariusza
Maleńka chwilka jak oka mgnienie zabrała radość,zostawiła cierpienie.Śpij
spokojnie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.