Tylko w Bogu jest nadzieja ,że wszyscy tam pójdziemy i razem się spotkamy.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Stoję sama w morzu łez, moje myśli błądzą w niebo gdzieś Ukojenia
poszukuję w śnie. Z tego żalu podnieść nie potrafię się! Bardzo
cierpię,a nie wszyscy rozumieją mnie!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, granica zimnych
ścian i drzwi zamkniętych...to nic...łączą nas serca, serca, które nawet z
daleka siebie słyszą....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Światełka na 3 dni ♥!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdy popatrzysz nocą w niebo,wszystkie gwiazdy będą się śmiały do
Ciebie,ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich..Antoine de
Said Exupery(mały książę)Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
[*]
\\\(**)///
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU(*)(*)(*)♥ ♥ ♥PAMIĘTAM,MODLITWA I ŚWIATEŁKO DO SAMEGO NIEBA ♥
♥ ♥(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Zostaliśmy tu z ogromnym bólem...żadne słowa nie określą naszego żalu
i bezsilności...tęsknimy tak bardzo Aniołki Nasze ❤
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrby
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" ks. Jan Twardowski.
Dla Ciebie Rafale czwartkowe światełko pamięci do samego Nieba ... [*][*][*]
...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Może to nie gwiazdy,
lecz otwory w niebie,
przez które przedostaje się miłość naszych ukochanych zmarłych
i świeci na nas z góry,
abyśmy wiedzieli, że są szczęśliwi.”
(z eskimoskiej legendy)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą, niech się tli do Niebios
bram...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...sięgamy do wspomnień, do
zdjęć, nie możemy powstrzymać łez tak bardzo nam Was brakuje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.