Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
(_¸¸.¤*¨¨*¤.,♥,.¤*¨¨*¤.¸¸_)
ŚWIATEŁKO DO SA
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co???
tylko tęsknota za każdym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze niedzielne światełko Rafale .Zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O (**)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Na tamten świat nikt się nie spóźnia.
Niektórzy są nawet przed czasem."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy codziennie. Światełka i miodlitwa na piękną, słoneczną
niedzielę
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Miłość nie zwyciężyła śmierci,ale silniejsza od niej jest
pamięć.Zapomnieć do końca życia nie pozwoli ból,jaki my,którzy
straciliśmy swoich ukochanych,będziemy w sobie nosić do końca naszych dni
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy Cię rodziłam,śpiewały anioły,a ich śpiew odbijał się echem wśród
gwiazd.Gdy Cię zobaczyłam skradłeś mi serce,nie chciałam nic więcej.Kiedy
Cię straciłam mój świat pogrążony jest w gorzkich łzach
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta
...Przyszedł czas, Pan dał Ci znak i poszedłeś w stronę światła...Moje
światełko pamięci dla Ciebie, Rafale...
Zgłoś SPAM
mama
I tylko Panie nadzieja, że się kiedyś spotkamy
Że pozwolisz znów synkowi przytulić się do mamy. Modlitwa i światełko dla
Ciebie Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Boże nie wiem co dalej... Niby jest we wszystkim jakiś sens, niby z dnia na
dzień coś dzieje się, ale co dobrego w naszych cierpieniach jest, po co jest
stworzona Śmierć...?
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Cóż nam z tego,że wszechświat jest wieczny,po co nam lato,po co nam
radości,po co nam życie kiedy Ciebie Rafałku nie ma,moje smutne sobotnie
światełko pamięci
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
mama
Kolejny smutny miesiąc i wciąż czekam na Ciebie Synku. Światełko mojej
miłości [**]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi
je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.