KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
285330
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia (_¸¸.¤*¨¨*¤.,♥,.¤*¨¨*¤.¸¸_) ŚWIATEŁKO DO SA
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co??? tylko tęsknota za każdym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze niedzielne światełko Rafale .Zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O (**)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Na tamten świat nikt się nie spóźnia. Niektórzy są nawet przed czasem."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy codziennie. Światełka i miodlitwa na piękną, słoneczną niedzielę
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Miłość nie zwyciężyła śmierci,ale silniejsza od niej jest pamięć.Zapomnieć do końca życia nie pozwoli ból,jaki my,którzy straciliśmy swoich ukochanych,będziemy w sobie nosić do końca naszych dni
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy Cię rodziłam,śpiewały anioły,a ich śpiew odbijał się echem wśród gwiazd.Gdy Cię zobaczyłam skradłeś mi serce,nie chciałam nic więcej.Kiedy Cię straciłam mój świat pogrążony jest w gorzkich łzach
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta
...Przyszedł czas, Pan dał Ci znak i poszedłeś w stronę światła...Moje światełko pamięci dla Ciebie, Rafale...
Zgłoś SPAM
mama
I tylko Panie nadzieja, że się kiedyś spotkamy Że pozwolisz znów synkowi przytulić się do mamy. Modlitwa i światełko dla Ciebie Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Boże nie wiem co dalej... Niby jest we wszystkim jakiś sens, niby z dnia na dzień coś dzieje się, ale co dobrego w naszych cierpieniach jest, po co jest stworzona Śmierć...?
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Cóż nam z tego,że wszechświat jest wieczny,po co nam lato,po co nam radości,po co nam życie kiedy Ciebie Rafałku nie ma,moje smutne sobotnie światełko pamięci
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
mama
Kolejny smutny miesiąc i wciąż czekam na Ciebie Synku. Światełko mojej miłości [**]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1244   1245   1246   ...   1495   1496    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012