Podaruj Tym zmarłym miejsce u Twego boku nasz dobry Panie, a nam życie i
uśmiech bez cienia goryczy. Podaruj spokój znękanym duszom, osusz we łzach
skąpane oczy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusza nas boli, a serca płaczą, dlaczego los zabrał nam Was....czy kiedyś
się zobaczymy??? wróćcie to głos naszych serc.....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Jest takie miejsce,dokąd listy nie dochodzą, gdzie tylko myśli i
modlitwy błądzą. Tam idę, żeby w zadusznym skupieniu ulżyć modlitwą
zmarłym w cierpieniu"
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥~~Wznieś Go Aniele,po nad ziemski kraj-tu chwilka -tam wieczność,tu
boleść-tam raj~~♥ Rafałku światełko pamięci ,modlitwę posyłam ku
niebu dla Ciebie.Śpij w spokoju(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jak unieść ten krzyż, jak zrozumieć, to co się stało, że już nigdy
Ciebie nie będzie wśród nas, moje wtorkowe światełko pamięci dla Ciebie
Rafałku (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej
obecności..:"(*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Tęsknota za Tobą sprawia, że czuję Twój zapach, słyszę dzwięk
Twojego głosu, a świadomość, że to jest już nieosiągalne, coraz
bardziej mnie przytłacza.
Światełko na dziś.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tyle marzeń nie spełnionych, Tyle wypraw nie odbytych, Tyle słów nie
wypowiedzianych, Tyle rzeczy nie poznanych ... Odeszłeś o całe życie za
wcześnie ...Rafałku
Zgłoś SPAM
Lusia
Smutek ciągle sercem targa,gdy brak Kogoś bliskiego...lampeczka dla
Rafałka...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥ Aniołku ♥Jedna chwila wystarczy by życie runęło, aby wszystko co mamy
w nicość odpłynęło. Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest, że
kiedyś się spotkamy w tym świecie bez łez... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Siostra
dla Ciebie braciszku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste serca....oprócz miłości i tęsknoty do
naszych Aniołków nic w nas nie ma...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
____((
____ ))
____/\',(
__ (,\"★\",)
____|♥|
__▓▓▓▓
__▓▓▓▓
__▓▓▓▓
__▓▓▓▓
__▓▓▓▓
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZISIAJ...
DLA CIEBIE ANIOŁKU **
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Serce Matki nieutulone w żalu,
nigdy tęsknić nie przestanie,
nigdy nie zrozumie
Dlaczego tak się stało...
Serce Matki krwawić będzie
aż kres jej dni nadejdzie,
aż jej droga kres swój osiągnie."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie zgaśnie tak jak pamięć o
Was nigdy nie zaśnie ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w
spokoju•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zapalone światełko pali się płomieniem wspomnień w sercach
ludzkich...Światłość niech świeci po wieczne czasy.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Są dni,w których chciałabym powiedzieć tyle Ci,kiedy czuje,że
jesteś Stróżem moim właśnie Ty.Kiedy myślę,co dalej czekać mnie
ma,a nadzieja moja słaba jest jak ja****
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.