Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149336
Zapalone ponad rok temu
Twoja Olga
Radku słucham Twoich ulubionych piosenek i zastanawiam się czy wtedy słuchasz ich ze mną...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
NIE POZWÓL ZGASNĄĆ MIŁOŚCI , TO ONA POZWOLI NAM PRZEJŚĆ PRZEZ MROK. Modlitwy szept,światełka blask dla Ciebie posyłam (**) (**)
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Moja pierwsza myśl po przebudzeniu i ostatnia, gdy zasypiam, jest zawsze o Tobie. Tak bym chciała, żebyś przyszedł do mnie we śnie i odpowiedział na tyle pytań..
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko mojej pamięci na ten pochmurny poniedziałek......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewka
Tęsknota oświetlana blaskiem nadziei. Ona dusi we mnie tę gorycz nie pozostawia nic. Po co więc marzyć i śnić gdy tęsknota w sercu. Zostawia pustkę i zerwaną nić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★=★=★ ✦✦✦ GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA ✦✦✦ ★=★=★ TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA ✦✦✦ ★=★=★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ✦✦✦ ★=★=★
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, płyną dni.. wiosna już za oknami, ale jak niewiele cieszy zbolałych, smutnych ludzi - Twoich rodziców.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE RADKU...[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne światełko pamięci niech Ci płonie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Radkowi niedzielne światełko...bardzo smutne,coraz smutniejsze..
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Wszystko dookoła pięknie kwitnie - drzewa, kwiaty... a Ciebie brak i nic tego nie zmieni.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Niedzielne światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, próbujemy normalnie żyć, ale wszystkie nasze działania pozostają w cieniu tragedii... i tęsknoty za Tobą. Bądź blisko nas !
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, dziś spacerując po naszym mieście myślałam o tym, że Ciebie nie ma z nami.Nie mogę pogodzić się z myślą, że już tu nie wrócisz. Tęsknota jest naszym codziennym towarzyszem..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   301   302   303   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015