Radku, jutro 13 dzień miesiąca i piątek. Będziemy wspominać ten tragiczny
dzień. Bezsilni staniemy nad Twoim grobem - to już 14 miesięcy!
Zgłoś SPAM
Twoja Babcia
Kochany Radku, wciąż myślę, gdzie jesteś i co robisz. Powinieneś być z
nami.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i
modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
siostra Daga
ciągle myślę, co by było gdyby... a wszystko by było inne, gdybyś był z
nami
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - gdyby cokolwiek istniało, co mogłoby zmienić bieg wydarzeń tego
dnia....gdyby można było cofać czas... światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, tęsknię... i ciągle nie mogę uwierzyć, że już nigdy Cię nie
zobaczę. Jaka ja wcześniej byłam szczęśliwa ! A teraz wszystko nie takie,
jak być powinno.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Słodkie serce Maryi bądź naszym zbawieniem.Wieczny odpoczynek Radku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ ) Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota.....nie wypowiedziane słowa.....Łzy płyną
nieustannie.....zniszczone marzenia. Smutek.....trwa i trwać będzie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera tych,których tak bardzo
kochamy,a potem pustka i serce krzyczy - dlaczego Boże?....światełko dla
Ciebie Radku kochany..
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko do Ciebie, moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Pamiętam......zawsze pamiętam....Radku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿
Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.