-:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ból i tęsknota- to właśnie to co czujemy...Nie potrafimy nauczyć się bez
Was żyć... Tak bardzo nam Was brakuje...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, codziennie rano dzwoni telefon, widzę nasze ślubne zdjęcie na
ekranie i myślę, że musisz być gdzieś blisko tylko Cię nie widzę, bo
przecież nie mógłbyś mnie tak całkiem opuścić...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
A ból nie mija...zatapia się w nas,osieroconych rodzicach,przepełniając
smutkiem - najgłębszym z możliwych - wiecznym...Światełko i modlitwa dla
Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, w Twoim pokoju wszystko tak, jak zostawiłeś...Tylko taka pustka i
cisza. Żebyś mógł tu wrócić...tak bardzo bym chciała...
Tak ciężko bez Ciebie. Nawet patrząc na bardzo radosne lednickie spotkania
młodych płynęły mi łzy. Wróciły wspomnienia z Twoich wielu pobytów na
Lednicy.
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, tak smutno kiedy odwiedzamy Grabów, tyle jest wszystkich a Ciebie nie
ma..idziemy na cmentarz zapalić świeczkę, pomodlić się i prosić Boga byś
mógł być wśród nas.
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
[*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIIEGO
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość która nigdy nie umiera.Jest ktoś
kto tęskni i szlocha, jest ktoś kto Cię Bardzo Kocha.Modlitwę i światełko
naszej pamięci (**) (**)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.