Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Weekendowe światełko mojej pamięci.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle...Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Olga
[*] myślę cały czas
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, dziś dowiedziałam się o młodym chłopaku, który zginął jadąc na
motocyklu - dlaczego tak się dzieje... :( światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mamo!Tato!Nigdy nie jesteś sam..Bóg jest zawsze przy Tobie,a ja z Nim.Wznieś
oczy ku niebu,bo ja tam żyję i kocham.....Światełko Pamięci dla Ciebie
Radku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Daj Panie pokój wieczny Radkowi
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko pamięci.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W kolejny dzień tęsknoty dla Ciebie Radku moje łzy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿNA KOLEJNE DNI NASZEJ
NIEOBECNOŚCIڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, to pytania: dlaczego tak musiało się stać, nigdy mnie nie
opuszcza...Kiedy poznam na nie odpowiedź ?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.