Radku, w dniu Twoich imienin wspominam chwilę, gdy decydowaliśmy, jakie imię
będzie nosił nasz pierwszy syn. Byłeś naszą radością... wybór był taki
prosty...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzisiaj Twoje Imieniny Radku...strasznie smutne...okrutnie smutne
imieniny..przyjmij to moje zapłakane światełko i pamięć i łzy...
Zgłoś SPAM
Twój tata
Dzisiaj są Twoje imieniny i nasze myśli od rana kierują się do Ciebie.Tak
cieszyliśmy się móc patrzeć jak wchodzisz w dorosłe życie.Dla nas
rodziców byłeś największą nagrodą.Ale dlaczego tak krótko?
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jedno zostaje na zawsze - Wspomnienie - Światełko pamięci na ten upalny
wrześniowy czwartek ...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Radku,niech Matka Boska siewna zasieje wiarę w sercu Twojej Mamy, żony i
bliskich, że jestes szczęśliwy.Pokój Tobie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.