RADKU..♥..Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice babcia brat Tadzia W
Piękna słoneczna pogoda, a w naszym sercu ból.Światłość wiekuista niech
Ci Radku swieci
Zgłoś SPAM
Mama Sebastiana
Sercem na zawsze jesteśmy z Wami Aniołki kochane [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, oglądając film "Smoleńsk" wiele razy myślałam o Tobie.
Chciałeś znać prawdę o tej katastrofie. A teraz my, opłakując Cię,
zadajemy pytanie, co wtedy 13.03. stało się na drodze obok wsi Smolniki
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze marzenia bez Was nie są marzeniami, nasze sny bez Was nie są snami,
nasze życie bez Was nie jest życiem...my bez Was nie jesteśmy sobą...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, za kilka dni minie półtora roku od Twojego tragicznego wypadku.
Wciąż nie mogę zrozumieć,dlaczego do tego doszło, a nasze wspólne życie
pełne planów i nadziei zamieniło się w rozpacz.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Najjaśniejsze sobotnie światełko (*)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.. Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu,będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić..♥..RADKU KOCHANY..♥..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko do Ciebie - Twoje imieniny powinny być radosne - niestety
nigdy już nie będą.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Olga
czytałam dzisiaj co oznacza imię Radosław i to idealnie o Tobie..
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cicho szumcie drzewa, Bliskich nam nie budżcie, niech szczęśliwi u Boga Ojca
odpoczywają... światełko na dobranoc Kochani....
Zgłoś SPAM
siostra Daga
w Twoje imieniny ja myślę o Tobie i o moim małym synku. czemu nie spotkacie
się tutaj :((((
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.