W ostatnim dniu 2016 roku światełko pamięci wraz z modlitwą dla Ciebie
Radku..♥..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ostatnim dniu roku dla Ciebie Radku moje smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ostatnie w tym roku bardzo smutne światełko... Dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Patrycja i Amelka
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, szybko mijają ziemskie minuty, godziny, dni... Mam nadzieję, że czeka
nas wieczność, radosna, spokojna, w blasku Bożej miłości. Wtedy znów
będziemy razem! Bardzo tego pragnę!
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
To smutne, kiedy ktoś, kto daje Ci najlepsze wspomnienia staje się jednym z
nich.
Ostanie światełko w tym roku [☆].
Dziękuję za wspólne trwanie.
...Otrzyj Panie oczy nasze zapłakane.Wlej nadzieje w dusze zagubione.Utul serca
z rozpaczy popękane,daj nam siłę i głęboką wiarę...Światełko z
modlitwą dla Ciebie Radku..((♥))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.