Światełko pamięci na pierwszy wtorek tego roku kochany Aniołku Radku
Zgłoś SPAM
Olga
Radku kolejny rok bez Ciebie... Tęsknię bardzo
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci w ten pierwszy wtorek Nowego Roku ... Twojej
pamięci RADKU ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`
Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`
Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu malusieńki czuwaj nad snem Radka
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Patrycja i Amelka
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Światełka blask,modlitwy szept posyłam . ((**)) ((**)) A Twoim bliskim
życzę. Wiary co góry przenosi ,nadziei ,która nie gaśnie. Miłości i
pogody ducha w tym Nowym 2017 Roku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.