żal, że się za mało kochało, rozmawiało, dzwoniło, pisało... żal!
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Cicha łza, tęsknota i ból rozstania, żywe wspomnienie, pamięć o Was i
nadzieja spotkania… Światełko na szary, grudniowy wtorek, Radku
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️* Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Białym gołębiem płyniesz nad nami,Radku Twojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, dziś rodzice zapalają świece na znak łączności ze swoimi
dziećmi w Niebie. Zapaliliśmy Ci wiele światełek. Czy Ty to widzisz... i
czujesz naszą tęsknotę?
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Ciebie Radku... W Dniu Palenia Świec...
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Twojej pamięci Radku
Zgłoś SPAM
siostra Daga
nasz Antoś przeżyje na swój sposób pierwszy raz święta. ogromny żal, że
nie przeżyje ich z Tobą. z Twoim entuzjazmem do każdej świątecznej
tradycji, z zapałem do przygotowań i świętowania. :(
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu
tysięcy smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do
wiecznego spokoju.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.