"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie
płynie z kochającego serca."Niedzielne światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Patrycja
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Wszystko na świecie prędko przeminie
Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość…” Pamięć zostanie i ta Tęsknota, co tak bardzo boli.
Światełko zapalam dla Ciebie Radku
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Twojej pamięci Radku
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
Znów 13ty! Tyle już czasu minęło od ostatniego spotkania.
Kochany Radku, gdy nadchodzi 13-ty, myślę o tym tragicznym piątku! To już 33
miesiące...Często mam wrażenie, że to niedawno, ale ogromna tęsknota
pokazuje,jak nieubłagalny jest upływ czasu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasze serca nieutulone w żalu,nigdy tęsknić nie przestaną.Nigdy nie
zrozumiemy dlaczego musieliście odejść na zawsze.....Radku - Światełko
Pamięci dla Ciebie..(♥)..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.