Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy
Zgłoś SPAM
Mama Bartka ciszek
Światełko pamięci niech wiecznie ci płonie Piotrusiu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Chowam dla Ciebie słowa. Widziane obrazy w dłoni. Zamykam ją szczelnie.
Spoglądam tam gdzie Twoja fotografia Wpatrzona wiernie.**************
DAIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ZAPALONE ŚWIATEŁKA MOJEMU JACUSIOWI.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
...Światełko naszej pamięci pozostawiam ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
PIOTROWI ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️═─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ❤️─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
❤️ Światełko i modlitwę zostawiamy ❤️ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
❤️─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─❤️
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
PAMIĘTAMY I TĘSKNIMY ZA TOBĄ WNUCZKU.
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE14
światelko i modlitwę zostawiamy za kilka dni nieobecności
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO ZOSTAWIAMY ZA KILKA DNI NASZEJ NIEOBECNOŚCI.
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
BYŁEŚ NASZEGO SYNKU ŻYCIA OZDOBĄ I TAK WCZEŚNIE ROZŁĄCZYŁ NAS BÓG Z
TOBĄ. ZOSTAWIAMY MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko pamięci na dziś i kilka następnych dni.Wyjeżdżam i nie będę
miała dostępu internetu .(*♥*) (*♥*) (*♥*) Żyj Życiem Wiecznym (*♥*)
(*♥*) (*♥*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[۩] [۩] [۩] Modlitwa i Jasne Światełko Pamięci do Nieba [۩] [۩] [۩]
Żyj Życiem Wiecznym [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne niedzielne światełko dla Ciebie Piotrusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Nikt Ciebie Piotrusiu zastąpić nie zdoła, bo nie ma drugiego takiego Anioła
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wokół wielka pustka, wśród bezkresu pól.
Żadnej żywej duszy, tylko straszny ból.
Czas mnie zabija, odbiera siły.
Smutku objęcia w serce się wryły. PIOTRZE.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami w naszych sercach,w naszych myślach,w
naszej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.