PIOTRUSIU MINĘŁO 13 M-CY OD TWOJEGO POŻEGNANIA . BOŻE JAK TEN CZAS LECI , A
MY NADAL CZEKAMY , MOŻE ZADZWONISZ, WYŚLESZ SMS A MOŻE NIESPODZIEWANIE
ZAPUKASZ DO DRZWI. BARDZO TĘSKNIMY ZA TOBĄ SYNKU.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nieustające światełko pamięci dla Ciebie PIOTRZE ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ból i tęsknota- to właśnie to co czujemy...Nie potrafimy nauczyć się bez
Was żyć... Tak bardzo nam Was brakuje...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
To nie był czas, to nie była pora, Boże tak żal......światełko na dobranoc
Płomyków tysiąc cicho płonie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak
pozdrowienie przyjaznych dłoni...dla Was Kochani...w sercach, w pamięci
każdego dnia Jesteście
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.