❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️
NA WIECZNĄ PAMIĘĆ....
ŚWIATEŁKA I MODLITWA DLA WAS KOCHANI....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twoje życie się skończyło ! I nastał smutek i rozpamiętywanie pięknych
chwil, które już nigdy nie wrócą........ [۩] [۩] [۩] [۩] .Modlitwa i
światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach
❤️
Jasne Światełko Pamięci dla Ciebie Aniele .
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech pamięć o Was nigdy nie gaśnie
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Jaśniutkie światełko na dzisiaj
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nie pytajcie mnie dlaczego? Wciąż z deszczem płaczę jeszcze..Nie pytajcie
mnie..o plany i marzenia..Nie pytajcie mnie. Bądźcie ze mną we
wspomnieniach..Pokój Wam Aniołki..(H.Surmacz-fragm.) ❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
MAMA. ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Los nieubłagany. Zabrał Was Aniołki Kochane. A serca bliskich, co dla Was
biły. Będą już zawsze za Wami tęskniły.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..[[♥]]..Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć w sercu ból i
tęsknota żyję i tak pozostanie...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...na zawsze w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Dla Was Kochani moja pamięć.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dzieli nas tylko CZAS ..... Niech ten znicz pamięci ciągle płonie....Nim
odnajdziemy się w Niebie i ciszy po tamtej stronie...Światełko i modlitwa
✿ღ.(°)(♥)(°)(♥)(°)(♥)(°).ღ✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Boże!Otocz te Aniołki Swą wielką miłością i daj Im Zbawienie.Lampeczkę
Wam zapalam.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.