Nadchodzi taki czas, czas wspomnień...Zamykamy oczy, przypominamy sobie piękne
wspólne dni...łzy spływają po policzku...tak
boli...★★((*))★_ڿڰۣڿ•.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wciąż myślimy o naszych Bliskich,którzy odeszli szybko,czasem w "pół
kroku" i nie zdążyli nawet spakowac...bagażu swego życia walizki.Dla
Was Aniołki...moja pamięc,światełko i modlitwa.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)♡♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam wszystkim,jesteście cieniem,tego,co nie wróci już do
nas..Odeszliście,jakże trudno pogodzić się z tym,że nie wrócicie,ni
nocą,ni dniem...żyjemy nadzieją spotkania Aniołeczki
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy
wciąż...PAMIĘTAĆ....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"My już nie wrócimy,lecz Wy się nie spieszcie,bo My na was
poczekamy...ile będzie trzeba".Aniołki,ślę dla Was lampeczkę do
Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PANI ELU, WSZYSTKIEGO DOBREGO....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PAULINKO, ŚWIATEŁKO W DNIU KOBIET...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza pamięć i smutne światełko dla Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.