KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372819
Zapalone ponad rok temu
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko na dzień dobry dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA WAS KOCHANI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci kochany Mieczysławie i Aniołku Paulinko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko otulone ciepłą Modlitwą [[*]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie,tęsknota serce wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie samo...światełko naszej pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...[[♥]]..Modlitwa i światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są łzy,co jak ogień palą,są serca,które się nigdy nie żalą...są winy na które nie ma sędziego...więc jeślimy płaczemy,nie pytajcie"dlaczego?"Spokojnego snu Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Najważniejsze na tym świecie co zostaje po nas,to ciepłe wspomnienie..i miłość,która sięga poza grób i wiara,że Bóg połączy kiedyś nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Twoja Radka
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)pamiętam
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤ ★ ❤ Nie tak miało być ....nie tak .. Światełko mojej pamięci dla Was Kochani..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tak bardzo żal,tak bardzo smytno. Śpijcie spokojnie. Na zawsze w mojej pamięci..[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
„…….Świata nie ma i ja go nie stworzę. Czas jest równy i cichy. Lecz czekajcie... może - Może ja jestem już na tamtym świecie?”
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   655   656   657   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012