Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Piątkowe światełko pamięci dla Ciebie PAULINKO, MIECZYSŁAWIE ...[*]...
WASZEJ PAMIĘCI ...
W sercach Jesteście, każda chwila, każdy dzień...nie ma minuty byśmy
tęsknić przestali, tak bardzo brakuje nam Was...i nie wiemy jak długa nasza
droga do Aniołków Naszych
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA
Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w sercu nigdy
się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy... tęsknimy
Kochani..
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dodałaś mi Elu dzisiaj "skrzydeł", zapaliłam w końcu wszystkie
światełka na stronie Magdzi, dziękuję... moje myśli są również przy
Twoich bliskich
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zawsze będziecie w naszych sercach i naszej pamięci.Spokojnego snu
Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci na kolejny smutny dzień dla Ciebie PAULINKO,
MIECZYSŁAWIE ...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Jezu na śmierć stroskany zmiłuj się nad nimi i daj siłę płaczącym na tej
drodze krzyżowej Wielkiego Postu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Gdy zapalamy światełka pamięci...
Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami...
Wasz ziemski czas się skończył,
Ale dalej jesteście z nami...
۩♥۩ P A M I Ę T A M Y!! ۩♥۩
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.