Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’` PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Łzy oczy przesłaniają..serce się rwie do osoby kochanej..ale ona już jest
daleko w bezkresach Nieba..Pozostanie, na pewno, niezapomniana..w naszych
sercach.⊱⊰ ❤ ⊱⊰
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dzisiejsze piękne słońce nie dla was ani dla nas, niech blask słońca
Boskiego ogrzewa wasze dusze
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mamy w życiu nie tylko swe miejsce,lecz również z góry ustalony
czas...spokonego snu Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci ,o których pamięć tak troskliwie
dbamy...Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia,jaśniutkie Światełko
Pamięci....★.¸.★.¸.★.[*].[*]¸[*]¸.★.¸.★.¸.★
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak mamy żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.