"Bracmi się stańmy,przebaczmy krzywdy gdy trzeba...podzielmy się chlebem
pokoju i Nieba."Norwid.Moja modlitwa i światełko pamięci...niech zawsze
będą z Wami.((*))
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Nadzieja i wątpliwość - na przemian serce miota,i pozostała nam
tylko...wspomnienie i tęsknota...Zostawiam modlitwę - Światełko pamięci
niech ci zawsze świeci [۩] ︵✞︵ [۩]
Zgłoś SPAM
HALINA
Wspominamy, myślimy, kochamy..łzy ronimy smutku..A Oni przecież już
szczęśliwi..czasu nie liczą, tylko szczęściem wiecznym żyją..♨
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♨.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko dla Was Kochani.
Niech Twój Anioł Cię prowadzi.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć....
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamiec i modlitwa na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czasu nie było na pożegnanie.
Teraz zostało tylko płakanie.
Póki ktoś żyje, to go kochamy.
Lecz to po śmierci go doceniamy.
Jedno co możemy - to się modlimy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Ciebie Mietku ..[[♥]].. dla
Ciebie Paulinko ..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Was Kochani na dzisiaj i kilka następnych dni...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dnia i godziny bez Was.,.ból tęsknoty kwitnie, wracają wspomnienia,
płyną obolałe myśli, a serce płacze w ciszy i pyta - dlaczego?...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Gdy nasi bliscy odchodzą, zabierają z sobą cząstkę nas, a w nas
umiera cząstka nas samych"(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszyscy,którzy zasnęli już snem wiecznym,są napewno już w Niebie
bezpieczni...Bóg dał Im szczęście i spokój wieczny.Zapalam Wam światełko
pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA
Jak mamy modlić się do Ciebie, Panie, kiedy zabrałeś nam nasze miłowanie?
Jak mamy wytrwać z nadzieją na spotkanie, jak, powiedz Panie...`’•.¸()
❤️ ❤️()¸.•’´
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY WAS....NIECH ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
ROZŚWIETLA TOBIE ŻYCIE W WIECZNOŚCI. ...[*][*][*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.