♥✿✿♥
Paulinko ..
W Dniu Dziecka
Bardzo smutne światełko pamięci .
.♥✿✿♥.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥✿✿♥
Michałku..
W Dniu Dziecka
Bardzo smutne światełko pamięci .
.♥✿✿♥.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełka pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Smutny Dzień Dziecka bez Was kochani [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci dla Was Kochani ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko pamięci ║♥)░
Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,ISTNIEJEMY PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..." PAULINKO, ŚWIATEŁKO W DNIU
DZIECKA... ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,ISTNIEJEMY PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..."
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Moja pamięć i modlitwa kochani Mieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
HALINA
Nasi Bliscy, których kochamy, są jak te chmury..Są na naszym niebie krócej
lub dłużej, ale nigdy na zawsze..Potem zostają tylko wspomnienia i żal
nieskończony...♣ † ♣
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...bo to co miało sens odeszło razem z Wami....i zgasło słońce,kiedy
jeszcze był dzień....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS KOCHANI...śpijcie
spokojnie..
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po
policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem
światełka przytulamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.