♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥
* 13.02.1954 + 02.04.2012
Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny , woj. kujawsko-pomorskie
Licznik odwiedzin strony 373992
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
;Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż
śmierć;..J.P.||.....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS KOCHANI...[♥].[♥].
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny drugi...pamiętam Mieciu o Tobie i o Twojej Paulince....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Światełko,pamięć i modlitwa...na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie..Zatrzymać w sercu na
zawsze, może tylko wspomnienie...światełko dla Was, kochani...((*))((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu
najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i
modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce
...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwa na ten pierwszy czerwcowy weekend
dla Ciebie MIECZYSŁAWIE ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwa na ten pierwszy czerwcowy weekend
dla Ciebie PAULINKO ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Światełko dla Ciebie na ten słoneczny piątek i na jutrzejszą sobotę [*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Jaśniutkie światełko , połączone z modlitwą w Dniu Dziecka dla Was Kochane
Dzieci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysława LISZKA
♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mały gest takich jak my...nie zapomnimy, palimy świece...naszej wciąż żywej
pamięci przesłanie Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡♡
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO I PAMIĘĆ (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Gaśnie co dzień znicz,ogarek długo się tli...zwątpienia pozostają,a
wszelka nadzieja,chyba czasem jeszcze śpi.Lampeczkę dla Was zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
ŚWIATEŁKA PROSTO DO NIEBA...W MODLITWIE,PROSZĘ BOGA O SPOKÓJ TWOJEJ DUSZY
[[*]]
Zgłoś SPAM