Byliście dla nas na niebie słońcem,bez tego słońca nie ma dla nas
życia,jak mała słaba roślinka bez słońca zwiędniemy i zginiemy,zostanie
po nas odrobina cienia,a Was nie ma,nie ma....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Smutno ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
moje światełko,bardzo smutne,dla Was...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
żona i mama
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara.[*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutno Nam bez Ciebie....nie przyjdziesz już do Nas...
Tylko My do Ciebie...
ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY.(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA NA DZISIAJ[*][*]Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
"Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA NA DZISIAJ[*][*]Mieczysławie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Zapalam światełko tym co przede mną odeszli I nie zobaczą już słońca I
nie usłyszą już świerszczy ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
CHOĆ TAK DALEKO OD SIEBIE,WCIĄŻ BLISKO I ZADNA CHWILA NIE ODEJDZIE W
ZAPOMNIENIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was zobaczymy...będziemy czekać zawsze,pod drzewem
miłości w żalu i bezsilności....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych, których tak bardzo
kochamy, a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże??"
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Mimo własnego bólu,a może dlatego,że cierpię,rozumiem lepiej co
przeżywają rodziny Aniołów zbyt wcześnie zmarłych.Niech pamięć o Was
nigdy nie zgaśnie,jak płomień świecy niech się pali zawsze.(**)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Wam potrzeba..Śpijcie
spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Was..[*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.