Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !!
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywajcie w pokoju.[[**]] Światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A cisza trwa...bo w ciszy łatwiej zapamiętać gest i uśmiech,i oczu blask,i
twarz Ukochanego Człowieka....
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
♥
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Błękit nieba za oknem,nie ma deszczu na dworze,ale moknie moje spojrzenie.
Mgłą zachodzi powieka,spod której łza tęsknoty wciąż do wspomnień
ucieka.Przytulam do serca i pamiętam w modlitwie(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Nasze serca zawsze będą za Wami tęsknić........
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :"(
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..Śpijcie spokojnie Mietku..Paulinko..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY....Światełko i
modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie Mieczysławie
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY....Światełko i
modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie.Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie pozwolimy nigdy zgasnąć światełku pamięci, nawet jeśli odeszliście
nie możecie zwątpić, że zawsze myślimy o Was...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Choc tak daleko od siebie,wciaz blisko i zadna chwila nie odejdzie w
zapomnienie***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.