Nie smućcie się gdy widzicie łzy w naszych oczach ... te łzy nie są oznaką
naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serca nie wyschły z żalu i
wciąż mocno biją dla Was!.:"(
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Żeby móc się spotkać..trzeba się najpierw pożegnać..Czasem na długo..ale
przecież nigdy nie na ZAWSZE..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Napełnieni smutkiem,po policzku spływa kolejna łza
nieszczęścia...wspominamy te dni,gdy byliśmy razem,wspominamy te dni,gdy
byliśmy szczęśliwi...tęsknimy Aniołki tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko pamięci ......((*))
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej churscy
dla Was Kochani nasza pamięć...
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥♥♥...W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem
płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem
szczęścia czas minął...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność” Odpoczywajcie w spokoju.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO
Z NASZYCH SERC♥♥*
*♥♥*kocham marzeniem zawieszonym w obłoku
...kocham szeptem rąk ..dotykiem słów ...milczeniem
...zapachem ....gestem
...przy Was
...jestem...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
((*))PROMYCZEK PAMIĘCI DO NIEBA ((*))ŚPIJCIE W SPOKOJU....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustannej pamięci.Bądźcie
szczęśliwi w Raju...
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
umilknie wtedy gdy nas Bóg połączy.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA [(**)]
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE
[(**)]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Po co liczyć puste dni,kiedy Was nie ma w nich?Nie chcemy mieć Was tylko w
naszych snach,w naszych marzeniach prostych tak...Głośno krzyczymy- kochamy
Was!czy nas słyszycie???
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Byliście nam wszystkim,jesteście cieniem,tego,co nie wróci już do
nas..Odeszliście,jakże trudno pogodzić się z tym,że nie wrócicie,ni
nocą,ni dniem,ni myślą,ni snem,już nigdy...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Niech płynie z ziemi tej wśród śpiewu dusza Twa, do Boga, który Jej
nagrodę wieczną da."Odpoczywajcie w spokoju.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.