Dni bez Was szare i tak smutno nam,tylko w snach dostrzegamy Waszych oczu
blask,pamięcią wciąż sięgamy do cudownych dni,gdy byliśmy razem.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tęsknota za Wami nie blednie,rwie nasze serca powoli,niezmiennie.Pamięć
błądzi między teraźniejszością ,a wspomnieniami.Tak w trwaniu mijają
tygodnie,by kiedyś przy Was odetchnąć swobodnie.(♥)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NAJJAŚNIEJSZE NAJCIEPLEJSZE NAJPIĘKNIEJSZE TĘCZOWE ŚWIATEŁKO DLA WAS
ANIELSKIE DUSZYCZKI ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZGASŁO SŁOŃCE KIEDY JESZCZE BYŁ DZIEŃ .....
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
ZOSTAWIAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO WIRTUALNE...GORĄCE...TAKIE OD SERCA...PROSTO
DO NIEBA...(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Rozłąka jest naszym losem. Spotkanie naszą nadzieją." Smutne
światełko na dzisiaj dla WAS
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
O Was pamiętamy
Dla Was światełko
zapalamy (*)
*♥♥*
Wszystko ma swój sens i czas - dobre i złe
Co ma być nie ominie nas
Choć żegnam się z Tobą
to jeszcze nie koniec
kiedyś na pewno
Zgłoś SPAM
mama Emilka
[*]Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do
Niebios bram.... [*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Z Twoim odejściem wiele spraw zmieniło swój bieg ... wiele rzeczy nabrało
zupełnie innego sensu ... jest smutno, spontanicznie już mało co
cieszy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedy czasem przymknę oczy..a po twarzy płyną łzy..TY jak zawsze Jesteś
obok..oczy z łez wycierasz mi...Śpijcie..Mietku..Paulinko ..[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko mojej pamięci dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwa dla Was.Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
łzy wciąż płyna, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości
brak tu Twojej obecności..."
(*)(*)(*) POKÓJ TWOJEJ DUSZY (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
(¯`♥´¯) `*.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´
¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥ Na Zawsze W Naszych Sercach Aniołeczki,Jesteście
Miłością A Ona Jest Nieśmiertelna. Światełka Do Nieba
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Dla Was...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Ta pustka co w nas została.. Wciąż będzie trwała i trwała... Ukoić bólu
nie może... Dlaczego odeszli... powiedz mi Boże?..[*] ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.