Tyle wspomnień,tyle łez,tyle czasu i dni bez Ciebie...:(((((
ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Ci, których kochaliśmy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są
wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych
modlitwach. ......) ..♥
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Nieustannie światełko dla Was,Kochani....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tam na dnie Tam jest Wasze miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Wasz pokój Wasz ślad bliskich wielka miłość
która Was otula każdego dnia P MIECZYSŁAWIE PAULINKO
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam o Was...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy.Spoczywajcie w spokoju MIETKU i PAULINKO
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
Chociaż Jesteście wśród gwiazd,
Wasza cząstka pozostała posród nas
Odpoczywajcie w pokoju ((*))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
światełko do nieba ....(*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko dla Was
na dzisiejszy dzień i za te dni kiedy mnie tutaj nie było .
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę...Zostawiam modlitwę...Odpoczywajcie w pokoju....Światełko i modlitwa
dla Was Ukochani....
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
• Na zawsze w naszych sercach. (*)(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tęsknimy...te słowa nie określą naszego żalu,nie pokażą bezsilności
wobec smutku... nie ma Was z nami...zostaliśmy tu sami,z ogromnym bólem....{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy tak wiele...odebrano nam nasze Skarby...pozostała nam tylko tęsknota
i malutkie światełko nadziei,że jeszcze kiedyś odzyskamy to,co
straciliśmy....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:"(*
Zgłoś SPAM
Jola Sz
Ludzie żyją tak długo,jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i
kochajac..... (*)(*)(*)MODLITWA I NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Spoczywajcie w pokoju, modlimy się za Wasze duszę MIETKU I PAULINKO.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.