♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥
* 13.02.1954 + 02.04.2012
Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny , woj. kujawsko-pomorskie
Licznik odwiedzin strony 372789
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"(
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały
„Nie opłakujcie Nas, jesteśmy błogosławieni w Bogu i modlimy się za Wami.
Będziemy Was kochali z nieba tak, jak kochaliśmy Was na ziemi.”
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po wieczność [*][*][*].......
Zgłoś SPAM
nieznajoma
świateo do nieba
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
.¸•*¨)✿*,*":*.•(♥).¸•*¨)✿*,*":*.• Światełka Dla
Was Kochani
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKI
W TYM WIELKIM TYGODNIU NASZA MODLITWA
„..Odmienieni, naznaczeni
Odchodzimy
gdzieś
Gdy się w sercach budzi cisza
Nasze smutki wiatr kołysze..
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
A może życie jest snem ,z którego się budzimy ,gdy umieramy...........
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE PŁOMYKI WASZEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj.....Mieczysławie
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj..... Paulinko
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały (*) SPOCZYWAJCIE W POKOJU (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
.Jest Coś Co Wszystkiemu Się Opiera...Jest Pamięć A Ona Nigdy Nie
Umiera...Paukinko Panie Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Do końca naszego żywota nic muru miłości do Was nie skruszy ,
a odwieczna za Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć
(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże,zamień mnie w wiatr....przemierzę wzdłuż i wszerz przestworzy nieba
świat...czego w nim szukam ,wiesz....
Zgłoś SPAM