JESTEŚ W NASZYCH SERCACH
♥RODZINIE ♥
Niech te Święta Wielkiej Nocy
spłyną rzeką Boskiej mocy
otuliwszy serce Wasze
wielobarwnym kwieciem marzeń.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tworzymy obrazy w pamięci,widzimy Wasze twarze i serca,tak bardzo tęsknimy za
Wami...samotność i pustka...Wielkanocne,smutne ale z głębi serca życzenia
dla Bliskich Naszych Aniołków Ukochanych...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śmierc- to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie, kończy się
świat... Tylko Pustka, tylko Żal w duszy pozostaje, a w sercu wieczny Ślad.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"Największy Dar od Boga,jaki był mi dany to czułe Wasze spojrzenie..i
uśmiech Wasz kochany.." Wielkanocne światełko pamięci dla
Was..Mietku..Paulinko ..[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
Wielkanocne światełko dla Was kochani((*))POKÓJ WAM WIECZNY W CICHEJ
KRAINIE,GDZIE BÓL NIE SIĘGA
I ŁZA NIE PŁYNIE.....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tak cicho,jakby nikogo nie było lecz my czujemy jak Wasze serca koło nas
biją.Czujemy wpatrzone w nas oczy-uważne i troskliwie-nawet w środku
nocy...Modlitwa i światełko dla Was na Wielkanoc (♥♥)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i Modlitwa dla Was Ukochani,na Wielką Sobotę i Święta Wielkiej
Nocy
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i Modlitwa dla Was Ukochanie Dzieci,na Wielką Sobotę i Święta
Wielkiej Nocy Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKI W TEN WIELKI
PIĄTEK MODLITWĄ PRZY WAS JESTEŚMY
#````)
#```(*)
#``((*)))
#``(((*))
#`: [___]
♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.