KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372812
Zapalone ponad rok temu
Monika i Andrzej Churscy
Nie ma nic poza smutkiem,Kochani...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Zapalam światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową, srebrną mgłę niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad snem... ((*))
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma..... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Za­myślił się anioł - chciał zab­rać głos - lecz poszedł do nieba..Wielkanocne światełko do nieba dla was ..:"(
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][♥][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne swiatelko dla Was•♥• Wszystkiego Dobrego Dla Waszych Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI POZOSTANIESZ [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to, co straciliśmy...Wielkanocne,cieplutkie światełko Aniołki...
Zgłoś SPAM
żonai mama
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Kochamy Was ..::*
Zgłoś SPAM
mama Emilka
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Wasz znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Wam dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Was mieć... Światełko dla Was...(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Chrystus zmartwychwstan jest nam na przykład dan jest. Iż mamy z martwych powstac.Z Panem Bogiem królowac. Światełko na WIELKĄ NIEDZIELĘ dla WAS MIETKU I PAULINKO.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
P.Mietku,Paulinko...Cieplutki płomyczek z Wielkanocną modlitwą wysyłam dla Was do nieba,śpijcie spokojnie(♥) ...Waszej Kochanej Żonie i Mamie- P. Chmielewskiej oraz Najbliższym życzę Spokojnych Świąt.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wielkanocne światełko i modlitwa dla Was Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
☆:*´¨`*:.•.¸¸.•´¯`•.♥ WIELKANOCNE ŚWIATEŁKA KOCHANI.WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WASZYCH BLISKICH OPIEKUJCIE SIĘ NIMI.☆:*´¨`*:.•.¸¸.•´¯`•.♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Wielkanocnie dla Was aniołki jaśniutkie światełka do nieba :*:*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1845   1846   1847   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012