Zapalam światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową, srebrną mgłę
niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad snem... ((*))
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..Wielkanocne światełko do nieba dla was ..:"(
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][♥][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne swiatelko dla Was•♥•
Wszystkiego Dobrego Dla Waszych Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI POZOSTANIESZ [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i
malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to, co
straciliśmy...Wielkanocne,cieplutkie światełko Aniołki...
Zgłoś SPAM
żonai mama
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące
serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Kochamy
Was ..::*
Zgłoś SPAM
mama Emilka
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Wasz znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Wam dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Was mieć... Światełko dla Was...(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Chrystus zmartwychwstan jest nam na przykład dan jest. Iż mamy z martwych
powstac.Z Panem Bogiem królowac. Światełko na WIELKĄ NIEDZIELĘ dla WAS
MIETKU I PAULINKO.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
P.Mietku,Paulinko...Cieplutki płomyczek z Wielkanocną modlitwą wysyłam dla
Was do nieba,śpijcie spokojnie(♥) ...Waszej Kochanej Żonie i Mamie- P.
Chmielewskiej oraz Najbliższym życzę Spokojnych Świąt.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wielkanocne światełko i modlitwa dla Was Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
☆:*´¨`*:.•.¸¸.•´¯`•.♥ WIELKANOCNE ŚWIATEŁKA
KOCHANI.WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WASZYCH BLISKICH OPIEKUJCIE SIĘ
NIMI.☆:*´¨`*:.•.¸¸.•´¯`•.♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Wielkanocnie dla Was aniołki jaśniutkie światełka do nieba :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.