❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀
"Najlepsi Z Nas Zawsze Odchodzą Pierwsi"
❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy odchodzi Ukochana Osoba bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca
zostaje wyrwa, w którą wdziera się tęsknota - głód bliskości....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)dla WAS MIETKU i PAULINKO.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam Paulinko i p.Mieczysławie...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Was Kochani,każdego dnia....
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalki***
Światełka pamięci dla Pana Mieczysława i Aniołka Paulinki {*}{*}
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEŻELI BÓG ROZDZIELIŁ, TO POTEM POJEDNA...
NAJDŁUŻSZE TO ROZSTANIE, PO KTÓRYM SIĘ ŻYJE...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I
MODLITWA (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Marta Dembińska
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
...Mijają dni , tygodnie i miesiące , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość
pozostaną do końca naszych dni ...(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Światełko pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE* PAULINKO* Ja i Ty tak piękne brzmi przy Tobie serce moje o nic
się nie boję w miłości naszej siła nadziei się mieści choć na chwilę
na nasze drogi w inne kierunki Pan kierunkowskaz
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.