KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372839
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Jak krople łez podobne nasze dni,chmurne są i wietrzne,marzenie nasze,nasze Szczęście - śpi hen w Niebie - snem wiecznym...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
JESTEŚCIE choć już Was tu nie ma…Kochani Na Zawsze W Naszych Sercach Światełka i Modlitwa
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Monika Churska
smutny piątkowy wieczór,Kochani...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS MIETKU i PAULINKO.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Odeszliście na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam Wam do nieba(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedyś wszyscy się spotkamy..Śpijcie spokojnie Mietku..Paulinko..[*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
niegasnące światełko pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko pamięci.....((*))
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
(:*:)PROMYCZEK PAMIĘCI(:*:) ♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥ PAULINKO I MIECZYSŁAWIE
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dla Was światełko na dziś i jutro zapalam ()...() [_][_] Kocham Ciebie tak bardzo o jedno cię proszę spoglądaj na mnie dnia każdego niech moja tęsknota odbija się w twoim wzroku niech zobac
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna...Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Skrzydła Wasze podciął los,tak bezdusznie zabrał stąd, świeczka życia zgasła Wam...Uwierzyć trudno w to,że tylko wspomnienia pozostały nam...Śpijcie spokojnie(♥♥)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1840   1841   1842   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012