Mijają dni, miesiące, lata...Wy w lepszym świecie, bez bólu, trosk, my tutaj
samotni, serca nasze rozdziera tęsknota, żyjemy nadzieją, że kiedyś
spotkamy się znów....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Jesteśmy skazani na śmierć i my, i wszystko, co nasze.
— Horacy.Zapalam miliony światełek w dniu Bożego Ciała
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Nie płaczcie, wciąż będę was kochać. Miłość jest duszą, a dusza
nie umiera."
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Miliony Swiatelek na dzis(*). Nie moglam przez ostatnie kilka dni zapalac
swiatelek, ale zawsze pamietalam w modlitwie. Dziekuje bardzo za pamiec o moim
Tomaszku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercach Wasz obraz się maluje...kto nas
nauczy żyć bez Was???lecz nadejdzie taki dzień, gdy z radością spotkamy
się.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej
obecności..:"(*
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
*** CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKA DLA WAS KOCHANI ***
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą
miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
— Antoine de Saint-Exupéry
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta .... Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Moja codzienna pamięć,Mietku,Paulinko...pamiętamy!!
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ZUZI ZIEMBY
......bo to co mialo sens odeszlo razem z Wami .....i zgaslo slonce kiedy
jeszcze byl dzien... swiatelko naszej pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
W naszej pamięci i modlitwie ---------) \ --------/ , ( --------\ ) /
---- .-- `´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| ANIOŁKI
----|`·::::..´| ----|`·:: )¯`·. ,·´¯( ----|`·:.( : ) ----.·´¯`
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Jesteście nam teraz jak Gwiazdka na niebie.....
Zgłoś SPAM
żona i mama
..Nasze życie nie jest usłane różami,spać nie możemy całymi
nocami..Ból w sercu i tęsknota za Wami ściska nas jakby
kleszczami...[*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥´¯`* ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina,w niej zapisane są
wspólnie spędzone chwile..*´¯`♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.