Życie jest jak podróż ,gdy dotrzemy na miejsce ,spotkamy się z Wami.....
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj
dla Was.
Zgłoś SPAM
żona i mama
..Pozostaje nie tylko ból, żal i tęsknota za tymi którzy odeszli tam gdzie i
my też odejdziemy, pozostają miłe wspomnienia wspólnej radości....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
PAMIĘTAM O WAS P. MIECZYSŁAWIE PAULINKO W MOJEJ MODLITWIE ;( TYLKO JAK ŻYĆ
BEZ KOCHANYCH OSÓB JAK ;( ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych pamięć o Ukochanych Bliskich się kryje, a obraz Ich, o Nich
wspomnienia wciąż trwają i wciąż żyją....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po
wieczność [*][*][*].......
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Bóg czyni wszystko we właściwym czasie. Św. Edyta Stein.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...! ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Kiedy wspominamy te piękne chwile, które odeszły w mroczną dal, a które
dały nam szczęścia tyle, czujemy w sercach cichy żal.Tęsknimy wtedy do
przeszłości, w której jaśniał nam cały świat..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego... :"(
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY...
POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM...
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
W TEN ŚWIĄTECZNY CZWARTKOWY DZIEŃ NASZA PAMIĘĆ I MODLITWA TYLKO DLA CIEBIE
ANIOŁKU(*) *♥
Twój obraz nie wyblaknie, nosze go zawsze w sobie. Nawet gdy przez lata straci
kolor, pozostanie na zawsze
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.