A my chcielibyśmy być kroplą deszczu tańcząca po ciemnym niebie, taką
malutką, szarą kropelką - bylibyśmy bliżej Ukochanych Aniołków...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
brakuje czasem słów by mówić jak smutno jest , gdy kogoś brak, wiedząc
że ta osoba już nigdy do nas nie wróci, wiedząc że zostały nam wspomnienia
i fotografie
[']..[']..nie odchodzą ci,którzy żyją w naszych sercach...KOCHAMY
WAS..[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach Aniołki kochane...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ZAPALAMY DLA WAS
ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI ANIOŁKI
*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
żona i mama
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze Aniołki (**)(**)(**)(**)(**).
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Wspomnienie jest pocieszeniem,
ale pomaga przez chwile.
Potem znowu przychodzi
tesknota,bol,cierpienie...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Przychodzi taki dzień, w którym już nie ma pytań, nie ma zaciskania powiek,
są tylko wspomnienia, i jedno marzenie..żeby chociaż raz jedyny Was
zobaczyć..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.