Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy ,
Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ...
Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Radość z Wami uleciała,marzenia rozsypane jak płatki róż.
Spokój,jak stary zegar przestał tykać w rytm naszych serc-
wszystko odeszło w dolinę mgieł..Światełka mojej pamięci niech sięgają
nieba(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W odwiecznej krainie uczuć zgasło słońce, które swoimi promieniami
przepełniało nasze serca radością...smutek wypełnił nasze serca.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy(**)(**)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
....bo to co miało sens odeszło razem z Toba.... i zgaslo słońce kiedy
jeszcze był dzień....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
°❤ ___
¯¯¯¯¯¯°❤ ¯¯¯PAMIĘTAM ;(
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej
obecności..:"(*
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.."[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE(*) PAULINKO(*)
♥*...Wiem, że jesteś gdzieś, czuwasz nad mym snem
Wiem, że muszę żyć byś mógł dumny być ...♥*
Zgłoś SPAM
żona i mama
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...
Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc
serce....[']...[']..[']...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Twoje serce biło dla wielu, teraz wiele serc bije dla Ciebie.Panie
Mieczysławie, Paulinko♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.