Nie szukaj kogoś, z kim możesz żyć, ale kogoś, bez kogo żyć nie możesz.
siostra Anna K..światełko do samego Nieba.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejny dzień,Kochani,a my tęsknimy coraz mocniej...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Dobrzy ludzie muszą umrzeć, ale śmierć nie może zabić ich imion i pamięci
o nich..
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Światełko Pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
HALINA
I płyną wciąż razem w błękitne etery... Po szlakach przestrzeni
gwiaździstych, A pieśni - nadziemskie śpiewaja im sfery Po ducha pragnieniach
wieczystych.../A.Asnyk/ Światełka mojej pamięci((*))((*))
Zgłoś SPAM
Rodziceś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]
Ten świat
„tu”
niby taki wspaniały
a
w obliczu śmierci
taki bezradny
taki mały .....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic już nie jest takie jak kiedyś...Ból i smutek zawładnął duszę i serce.
Czy będzie Nam dane zobaczyć Was choć na małą chwilkę...:"(
Światełko na dziś aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli których nie
potrafimy zrozumieć. Najjaśniesze światełko dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Promyczki do Nieba.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętajmy te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli.Ich ciepłe dłonie
ciało nam grzało, a dobre słowo serca radowało. Niech takie wspomnienie
zawsze będzie z nami, by nigdy nie czuli, że są sami
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Paulinko,Mietku,dla Was Kochani w ten smutny poniedziałek...
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego
życie jest snem, a miłość jego śnieniem. Alfred de Musse.Światełko
aniołku dla Ciebie.Panie Mieczysławie dla Pana oczywiście światełko też.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani..Nasze myśli są tam,gdzie Wy i ciągle czujemy Was przy sobie..Poprzez
wichry i poprzez mgły,wiemy..że Jesteście przy nas,tuż obok ..Śpijcie
spokojnie...(♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.