Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
żona i mama
Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w
Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy
żadna zamieć [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
"Kochać człowieka, to znaczy mieć czas, nie śpieszyć się,
być obecnym dla niego."
- Hans Bürki
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... Modlitwa i
światełko Pamięci (*)(*)(*) (*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* MIETKU* PAULINKO
Wszystko co
tak piękne
dla mnie za krótko trwało
bo tylko chwilą było
Dziś miłości za mało
Dziś radości za mało
Dziś wiary nie starcza
Dziś złość i ból
jak tarcza ... ♥*
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...
Zgłoś SPAM
HALINA
"Bóg jest miłością i złączy nas wiecznością"...Śpijcie
Aniołki i czekajcie na nas...[**]
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
❤❤
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ogromna siła zabierająca wszystko, zostawiająca zapłakanym żałobnikom
smutek w sercach, żal, że wielu rzeczy z Ukochaną Osobą nie zdążyli
zrobić ...i świadomość nieodwracalności...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PROMYCZKI DO NIEBA (*)(*)(*)(*)I MOJA CICHA MODLITWA
….BĄDZ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA....…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.