Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród nas.W naszych
myślach i modlitwach [*][*][*] Światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Śmierć przynosi ból, a wiara w spotkanie daje nadzieję...PAULINKO, PANIE
MIECZYSŁAWIE...NIEDZIELNE PIĘKNE ŚWIATEŁKA DO NIEBA....(**)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
żona Stefana Jaciuk i mama Ani Judy Jaciuk
Odeszły nam nasze Anioły i niech już się radują życiem w Niebie .Spijcie
i śnijcie na całą wieczność u boga Ojca Niebieskiego.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Całość naszego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie
- czeka nas niebo - Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kochani,pamiętam codziennie,choć przez ostatnie dwa dni nie mogłam Was
odwiedzić,wybaczcie....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać, Byłbyś teraz wśród
nas... [*][*][*][*] MODLITWA I PAMIĘĆ [*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
.
mama Marcina Panuszewskiego miliony światełek zapalam . Niech nigdy nie
gasną.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
są chwile których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w
nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie trwać.....
Zgłoś SPAM
Rodzice .p. Prxzemysław Liszka
*♥
Obraz malowany miłością
Namalowany kolorami miłości
jesteś i będziesz na zawsze
A spojrzenie Twoje na nim
takie czułe
takie jasne
Twój uśmiech ostatni
jak diament lśni w mym
sercu na zaws
Zgłoś SPAM
mama Emilka
((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Śpijcie spokojnie..Mietku..Paulinko .. czekając na nas wszystkich..tych
dalszych i tych bardzo bliskich..nadejdzie dzień kiedy wszyscy będziemy
razem..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Was zbyt szybko uczuciom rodziny,
ale nigdy nie odbierze Was naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
HALINA
Zniknęliście nam z oczu na wieczne sny, zostawiliście nam smutek i gorzkie
łzy....(**)
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Śnić po nocach będe... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie zawszę
będe płakać..(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [(**)]
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywe o Tobie Paulinko I
Mieczysławie.Światełko i modlitwę zostawiamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.