KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
374118
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród nas.W naszych myślach i modlitwach [*][*][*] Światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Śmierć przynosi ból, a wiara w spotkanie daje nadzieję...PAULINKO, PANIE MIECZYSŁAWIE...NIEDZIELNE PIĘKNE ŚWIATEŁKA DO NIEBA....(**)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
żona Stefana Jaciuk i mama Ani Judy Jaciuk
Odeszły nam nasze Anioły i niech już się radują życiem w Niebie .Spijcie i śnijcie na całą wieczność u boga Ojca Niebieskiego.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Całość naszego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie - czeka nas niebo - Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kochani,pamiętam codziennie,choć przez ostatnie dwa dni nie mogłam Was odwiedzić,wybaczcie....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać, Byłbyś teraz wśród nas... [*][*][*][*] MODLITWA I PAMIĘĆ [*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
.
mama Marcina Panuszewskiego miliony światełek zapalam . Niech nigdy nie gasną.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
są chwile których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie trwać.....
Zgłoś SPAM
Rodzice .p. Prxzemysław Liszka
*♥ Obraz malowany miłością Namalowany kolorami miłości jesteś i będziesz na zawsze A spojrzenie Twoje na nim takie czułe takie jasne Twój uśmiech ostatni jak diament lśni w mym sercu na zaws
Zgłoś SPAM
mama Emilka
((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Śpijcie spokojnie..Mietku..Paulinko .. czekając na nas wszystkich..tych dalszych i tych bardzo bliskich..nadejdzie dzień kiedy wszyscy będziemy razem..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Was zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Was naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
HALINA
Zniknęliście nam z oczu na wieczne sny, zostawiliście nam smutek i gorzkie łzy....(**)
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Śnić po nocach będe... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie zawszę będe płakać..(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [(**)] NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami.Niech pamięć będzie zawsze żywe o Tobie Paulinko I Mieczysławie.Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1766   1767   1768   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012