♥✿♥...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy nadal - tylko
już wiecznie w innych przestrzeniach... ♥✿♥
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko
milczenie Pełne gorących łez I bliskość osieroconych
serc...[']..[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Pamiec i modlitwa (*)(*)(*)(*)(*). Dziekuje serdecznie za pamiec o Tomaszku.
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Na zawsze w mojej pamięci kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥ ♥ ^
Przy Tobie jestem
zawsze
wszędzie
o każdej porze
gdziekolwiek jestem
cokolwiek robię
moje myśli
zawsze
są z Tobą
moje myśli
zawsze przy Tobie.
Pozdrawiam. Zofia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
HALINA
Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca piękne o
Tobie wspomnienie...(**)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nawet najtrudniejsza i najciemniejsza dolina kiedyś będzie łatwa do
przejścia,może wkrótce nadejdzie poranek i przywita nas ptaków
śpiew.myślimy o Was stale Ukochane Aniołki.Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście jak oddech ziemi zroszonej rannym deszczem, Byliście jedynym
promieniem słońca, który świeci nam jeszcze....Byliście, nadal Jesteście w
naszych myślach, sercach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze pozostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie
Jean Paul. Światełko pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo
kochamy aniołki kochane :*:*
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy z Zuzią
Paulinko,Mietku w smutną niedzielę..pamiętamy o Was tutaj w Poznaniu...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY[*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.