Dobrych ludzi nikt nie zapomina...Odpoczywajcie w szczęściu wiecznym (**)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Pamiec i modlitwa(*)(*)(*)(*)(*). Dziekuje serdecznie za pamiec o Tomciu.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
..I cisza i pustka
i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą...
wspomnienie i nadzieja,
że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kim Byłeś ...wie tylko Bóg i ten kto Cię stracił...dla świata Byłeś
tylko cząstką, dla rodziny całym światem...znicz i modlitwę zostawiamy d
darze....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Miłość i pamięć nigdy nie ustaje...(*) ...śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu"
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥ ^♥ ^♥ ^♥^♥ ^♥^ ♥
DLA CIEBIE MIETKU I PAULINKO
NASZA PAMIĘĆ I MODLITWA
♥ ^♥ ^♥ ^♥^♥ ^♥^ ♥
Zgłoś SPAM
żona i mama
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Oni nie odeszli...Oni czekają na Nas w Niebie...[*] ...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy z Zuzią
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Halina
Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego oczy
promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez...(**)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o WAS pozostanie... Bo zawsze myślami
i sercem wszyscy będą przy WAS...Śpijcie słodko u boku Pana..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.