Odeszli
w ciszy mrok...
już ich nie ma
a po nich została tylko cisza
i choć ich serca nie biją już
i choć ich nie ma
to cisza szepce
że oni żyją
nadal w naszych sercach...(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKi
PAMIĘTAMY ZAWSZE*
Słowami miłości
zamiast rąk przytulamy
marzenia
są duszy oczami
tęsknota jak drzwi
otwarte
czekające na Ciebie,,,
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Mietki i Paulinko Nie mogłam wcześniej z
uwagi na strasze burze w naszym regionie \Wybaczcie\
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że miłość jest
miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej śmierci tym
bardziej jest intensywna....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy Mietku,pamiętamy Paulinko....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wokół wielka pustka, wśród bezkresu pól, Żadnej żywej duszy, tylko
ból....♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Mietku..Paulinko..[*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
Można odejść na zawsze, a być stale bliskim, niezmiernie kochanym...[**]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko pamięci...(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY!!!!!!
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ..:"(
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Ogromny ból, smutek i ta pustka pozostała po Was ..[*]..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA DROGĘ,
TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Gdzie nie ma łez i cierpień kres,i słońce zawsze świeci... To właśnie tam
u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. Światełko i modlitwa dla WAS
{*}{*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.